Elektronické cigarety jsou trendy


Víte, co je to elektronická cigareta? Oproti normální cigaretě se dost liší a má spoustu výhod. Pojďme si teď říct, které výhody mám konkrétně na mysli. Vzhledem k tomu, že se v cigaretách úplně tak nevyznám, tak mě prosím berte s rezervou. A můžeme jít na to. První taková výhoda je cena elektronické cigarety, která není zase tak poměrně velká. Někomu se může zdát velká, někomu ne, to záleží člověk od člověka. Ale mně se cena zdá docela fajn. A další věc, která vás na elektronických cigaretách může zaujmout asi nejvíce, je ta, že do elektronické cigarety si můžete dávat různé příchutě podle toho, jaké vám chutnají a jaké preferujete. Není to jako u klasické cigarety.

s

A snad ten nejdůležitější bod – elektronická cigareta nesmrdí, narozdíl od klasické cigarety. Takže když přijdete někam do společnosti a budete kouřit elektronickou cigaretu, bude to vadit podstatně méně lidem, než když si před jejich zraky zapálíte klasickou cigaretu, která většině nekuřákům smrdí. Cena elektronické cigarety je taky přijatelná. Já naštěstí nekouřím, mám důležitější priority. Samozřejmě chápu, že někomu to může chutnat, ale já to nevyhledávám a nepotřebuji.

s

Místo toho si raději udělám radost něčím jiným – třeba tím, že si koupím nějaký dobrý džus, který mi chutná anebo si koupím sladké – to je zase taková moje závislost, takže se nebojte, každý má nějakou. A závislost může být na čemkoliv – ať už je to čokoláda, cigarety, alkohol, sladkosti a podobně. A věřte mi, že u každého se něco najde. A kdo říká, že na ničem není závislý, tak pravděpodobně lže. Každopádně to neznamená, že vy sami nemůžete kouřit – je to každého volba, co dělá, co mu chutná. V dnešní době je vlastně kouření úplně běžné a kouří skoro každý druhý člověk. Není to jako v dřívější době, kdy každý kouření raději před společností schovávala tak.