Hippie styl se vrací, jak se podle něj obléct?

Hippies styl má spoustu výhod, je originální, má nápad, je pohodlný a celému outfitu dodá jiskru. Navíc není nijak složitý, vhodné kousky snadno seženete a pak už jen stačí kombinovat a hrát si.

Co vám uvolněný styl 60. let přinese?

Začnete být více odvážná

Hippies styl se vyznačuje pestrými barvami, doplňky a jistou uvolněností. Místo černé čelenky do vlasů si dejte barevnou, místo jednoho náramku z chirurgické oceli kombinujte kožené náramky se šňůrkovými (vyšší počet náramků na ruce není na škodu). A kolem pasu si omotejte pásek. Dbejte samozřejmě na to, aby barvy k sobě hezky ladily. Jsme si jisti, že s tímto stylem stoprocentně zaujmete okolí a budete originální. Nestane se vám, že byste viděla jinou ženu ve stejném outfitu.

žena

Pohodlí nadevše

Oblečení ve stylu hippies je především pohodlné. Volné tuniky, žádné vysoké podpatky nebo umělé materiály. Budete se v něm cítit dobře, nikde vás nebude nic tlačit, stahovat a ještě půjdete s dobou.

Stylově zakryjete větší bříško

Máte nafouklé bříško nebo jste si dala moc velký oběd? Žádný stres, volná pestrobarevná tunika vám nedostatky spolehlivě zakryje. Nebo vás naopak trápí silnější stehna? Dlouhá sukně v maxi stylu si poradí. Využijte hippies styl k formování své postavy. 

šaty

Najdete svůj styl

Oblečení, které jste nosila bylo sice hezké, ale jaksi nevýrazné. Cítila jste se trošku jako šedá myška. Zaručujeme, že to se vám s hippies stylem nestane. Až vás okolí zbystří v květovaných šatech, kalhotách do zvonu, barevných halenkách nebo hnědé kožené bundě s motivy, dost možná začne i váš nový styl napodobovat.

Koukejte do second handů

Drahé butiky můžete obejít obloukem. Místo toho zakotvěte v second handu a hledejte. Občas se tam dají ulovit skvělé kousky za pár korun. Hippies styl nosil kde kdo, takže o oblečení nebude nouze a jako bonus budete mít dobrý pocit, že pomáháte planetě a nepodporujete fast fashion.