Zavolejte si hodinového manžela

Některé ženy jsou manuálně velmi zručné a dokáží si v domácnosti poradit i s drobnými opravami. Pověsit obraz, vyměnit žárovku nebo namazat vrzající dveře, pro ně není žádný problém. Ruku na srdce, málokterá z nás, ale dokáže vyměnit vodovodní baterii nebo opravit pračku. Nebo si přivezete domů nový elektrospotřebič, nábytek, který je potřeba složit, možná to bude také problém. Tímto nechci ženám upírat jejich samostatnost. Nejen ženy, ale i mnoho mužů, takové domácí práce prostě nezvládnou.

kladivo a kleště

Není nic jednoduššího, než si zavolat na pomoc hodinového manžela.

Služeb hodinového manžela nemusíte využít jen doma. Na chatě a chalupě, se také nevyhnete drobným kolizím, na které sami nestačíte.

Jaký by měl hodinový manžel vlastně být?

V prvé řadě šikovný, precizní. Předpokladem je, aby uměl téměř všechny řemeslné práce, protože nikdy netuší, na jakou opravu ho zrovna zavoláte. Měl by si tedy umět poradit s prací všeho druhu. Zkrátka, musí být tak trochu jako Ferda mravenec. Elektrikářské, lakýrnické, malířské, truhlářské a instalatérské práce, by mu neměli být cizí. Kromě toho, že vám opraví vše potřebné doma, na zahradě můžete pomoci hodinového manžela využít také. Poseká vám trávu, shrabe listí, vyčistí bazén nebo pomůže se stavbou pergoly. Můžete se dohodnout i na obstarání potřebného materiálu.
ručně vyráběné

Kromě oprav, si můžete od hodinového manžela objednat i úklid domácnosti. Zkrátka vše, co nechcete dělat nebo si na to netroufáte, vám hodinový manžel zajistí. Mytí oken, věšení záclon, zkrátka na co si jen vzpomenete.

Najdete i takového hodinového manžela, který své služby nabízí včetně sobot, nedělí i svátků nebo má několik doplňkových služeb navíc, jako třeba obstarání nákupu nebo drobné opravy automobilu. Za poskytnuté služby o víkendu nebo svátcích, si budete muset připlatit. S ceníkem za služby, se seznamte ještě předtím, než si hodinového manžela objednáte.