Jeden dodvatel nezdražuje


Když u nás začaly stoupat ceny, mnohé z nás to přímo šokovalo. Možná si ještě pamatujete ten počáteční děs, kterého se kdekdo z nás vlastně nezbavil až do dnešních dnů. Ceny výrazně stouply a my jsme začali hledat, na čem by se jenom ušetřilo. A šetřit jsme tedy začali i na elektřině. Jenže jinak než dříve.

Dříve bylo obvyklé, že chtěli-li jsme ušetřit, vybrali jsme si levnějšího dodavatele elektřiny. Jenže to už dnes vlastně moc nefunguje. Jistě, někdo nám dodává tuto energii levněji a někdo zase dráž, ale drazí jsou tu všichni velcí dodavatelé, a tak případné změny nepřinášejí vytoužené úspory. A my tak často aspoň méně topíme, vaříme a svítíme, aby nás to přece jenom vyšlo levněji. A tím si snižujeme kvalitu našeho života.

solární panely

Ale když na to přijde, je tu i jeden ‚dodavatel‘ elektřiny, který je skutečně cenově výhodný. I když všude jinde zdražovali, tady se tak nedělo. A máme tak doposud a určitě i do budoucna jeden zdroj elektrické energie, který je dokonce naprosto bezplatný. A tím je, jak už se dobře ví, hvězda jménem Slunce. Ta na nás svítí docela zadarmo, a když se její paprsky přemění na elektřinu, máme levně vystaráno.

A aby to bylo možné, stačí si jenom pořizovat a provozovat fotovoltaické elektrárny joyce-energie.cz. Právě ty umí přeměňovat sluneční světlo v elektrický proud a tím nám prokazují výhodnější služby než kdokoliv z ostatních energetiků.

solární panely

Takovou fotovoltaickou elektrárnu si může objednat, koupit a nechat nainstalovat kdokoliv z nás. Ta možnost je tu pro všechny, a dokonce je i významnou měrou dotována státem. A když seženeme spolehlivého dodavatele, který nám takové zařízení cenově výhodně prodá a nainstaluje, máme vyhráno. Pak už se klidně můžeme rozloučit s distributory, kteří dřou lidi z kůže, a stát se soběstačnými. A pochybuji, že by se vám taková úspora nehodila.