Nebojte se mobilního domu

Současná situace předražených domů a bytů nahrává tomu, že lidé zůstávají celý život v pronajatém bytě – a ono se opravdu není čemu divit. Ceny nemovitostí jsou opravdu astronomické a banky chtějí dávat pouze nízkorizikové hypotéky. Z čehož vyplívá, že pokud nemáte určité procento naspořeno a pokud nepobíráte určitý plat, banka vám hypotéku zkrátka nedá. Díky tomuto problému je pak hodně lidí bez jakékoliv možnosti se z tohoto začarovaného kruhu vymanit.

Pokud vám mluvíme z duše, máme pro vás opravdu výborný tip na dům, díky kterému si svůj životní sen můžete splnit! Jedná se o mobilní dům, který můžete mít doslova za pár Korun i vy!

dům na louce

Mobilní domy mají oproti těm klasickým řadu výhod. Jedná se o montované domy, které si vybíráte z katalogů. Následně je k vám na pozemek přivezen již smontovaný a plně obyvatelný dům. Pokud si tedy usmyslíte, můžete mít vlastní dům již do měsíce!

Obrovskou výhodou je i fakt, že tento typ staveb nemusí být umístěn pouze za stavení pozemek. Pokud tedy máte ornou půdu, kde se v blízkosti nacházejí přípojky na elektriku a vodu, máte po problému! Ušetříte mnoho peněz na koupi stavební parcely a navíc budete mít zahradu velkou, jak chcete!

zahradní domek

Velkou výhodou je i fakt, že pokud vás mobilní dům přestane bavit, můžete ho snadno přestěhovat. Nemá základy v zemi, lze z ním tedy hýbat dle potřeby. Navíc kdybyste se rozhodli dům nakonec prodat, nemusíte řešit stejné problémy jako u klasického zděného domu. Mobilní domy prodej má podstatně jednodušší. Zkrátka když se novému majiteli nebude líbit lokalita, kde se dům nachází, prostě si jej naloží na korbu kamionu a odveze na libovolné místo.

Zkrátka, tento typ staveb je sice jiný, než jste zvyklí, nicméně určitě ne méně kvalitní. Určitě tedy neprohloupíte, pokud se rozhodnete investovat právě do něj.