Rychle a efektivně

Všichni majitelé koupacích zařízení dobře vědí, že to není jen tak, dobře se postarat o celé koupací zařízení a hlavně o vodu v něm obsaženou, aby byla vhodná ke koupání po celou letní sezónu. Údržba kvality vody na vysoké úrovni může být někdy časově a také finančně náročná. Ovšem v dnešní moderní době už jde přece všechno nějak usnadnit a urychlit. Takže i v péči o bazén máte možnost si tuto práci zjednodušit a ušetřit tak čas i peníze. Pomohou Vám v tom tablety do bazénu chlorito.cz 5v1, které mohou nahradit až několik přípravků pro péči o vodu najednou.

balon na vodě

Jak jistě dobře víte, základem údržby bazénové vody je chlor. Kromě toho je nutné neustále sledovat hodnoty PH vody a stabilizovat je ve správné výšce. Nesmíte zapomínat také na mechanické nečistoty, které je nutné odstraňovat z bazénu a také předcházet vzniku řas a usazování vápenatých krust, pokud máte tvrdou vodu. A na tohle všechno potřebujete na každý úkol jiný přípravek. Ovšem pokud použijete tablety 5v1, tak Vám stačí pouze tento jeden přípravek, který vyřeší všechny starosti. Kromě toho, že dodává do vody dostatečné množství chloru, tak také srovnává PH vody, funguje jako změkčovač vody, pomáhá vločkovat nečistoty a zbavuje vodu nazelenalé barvy. Částečně také funguje jako algicid proti řasám. Takže jak vidíte, nejenže ušetříte čas, který byste jinak strávili dávkováním mnoha různých přípravků, ale také peníze, protože místo několika přípravků Vám postačí si pořídit pouze jeden.

bazén uvnitř

Péče o bazén nemusí být časově ani finančně náročná, pokud využíváte ty správné pomocníky. Nezapomeňte, že Vám s údržbou bazénu a vody v něm pomohou i nejrůznější pomocníci z řad příslušenství. Proto omrkněte nabídku a vyberte si všechno potřebné, abyste si mohli svého koupání užívat po celé léto v klidu a naprosto bez starostí.