Plastové bazény na zahradu

Jasný den, krásný dům, velká zahrada, květiny, cestičky, lavičky, pergola. Co ještě chybí? Ano, je to bazén. Azurově modrá hladina, drobné vlnky, které pohání lehký vánek, slunečník, lehátko, stolek a na něm orosená sklenice, plná lehkého vína, miska s jahodami. Tak, teď už je ta představa skoro dokonalá. Krátce střižený trávník nezmiňuji, ten je takový normální.

Jen si tak zaplavat

Bazén, který mám na mysli je celý zapuštěný v zemi. Do vody a pak do hloubky se schází po schodech. Přesto je v něm dost místa na pár temp a hlavně na dovádění. A když chcete sportovat, jednoduše spustíte protiproud.

Ani večer, který je uprostřed léta pořádně vlahý a teplý, nemusíte bazén opouštět. K atmosféře, plné romantiky pomůžou zapuštěné světlomety, které ozařují modrou hladinu. Mají intenzitu tak akorát, abyste vnímali hvězdy nad hlavou. Všechno o čem je řeč můžete mít. Stačí se obrátit na správnou firmu. Samonosné zapuštěné bazény https://www.bazenygluc.cz/ vyrábí a dodává naše společnost. Tato firma mimochodem vyřeší i váš požadavek týkající se bazénového zastřešení.

Bazénů mají v nabídce celou řadu. Můžete si zvolit standardní rozměry, ať již co se týče délky či šířky. Samozřejmě si zvolíte i hloubku bazénu. Pokud se vám, žádný standardní tvar nezamlouvá, firma vám vyjde vstříc a navrhne vám bazén přesně podle vašich představ.

Pohoda u vlastní vody

Můžete si zvolit i vstupy do bazénu. V nabídce jsou různé žebříčky a schůdky. Zajímavé řešení je i při použití integrovaných schodů, které zjednoduší vstup do bazénu hůř pohyblivým lidem, nebo stále ještě nejistým dětem. Velmi moderní jsou bazény s takzvaným přelivem, kdy hladina bazénu je zároveň nebo jen o něco málo níže než jeho okraje. V případě, že se voda přes okraj takového bazénu přelije, díky systému přelivu je odvedena k čerpadlům a ta ji vrátí ihned zpátky do bazénu. Nabídka je, jak je vidět široká a určitě stojí za její prostudování.