Skladový kontejner pro úschovu vašich věcí

Máte naplánovanou rekonstrukci domu a ladíte poslední detaily? Bude ji provádět stavební firma a jste dohodnuti, že po dobu rekonstrukce nebude uvnitř žádný nábytek, domácí spotřebiče ani svítidla a podlahové krytiny? Pak bude zapotřebí zajistit vhodný prostor, kam všechny vaše věci dočasně přestěhovat.

skladové kontejnery

Přátelé a známí – můžete o to požádat vaše přátele. Podmínkou ovšem je, že budou mít dostatečně velký skladovací prostor, a to vždy nemusí vyjít. Zároveň to bude přece jen trochu z ruky, a budete-li potřebovat občas pro nějakou věc zaběhnout, budete zbytečně ztrácet čas. Na druhou stranu ochota přátel či příbuzných je v tomto směru ideální a máte téměř jistotu, že budou vaše věci v bezpečí.

překladiště skladových kontejnerů

Stěhováci – některé stěhovací firmy nabízí úschovu věcí a v zásadě je to velmi podobné předchozímu případu. Opět se tu budete potýkat s tím, že je úložný prostor daleko, a jezdit autem pro kdejakou drobnost bude nesmírně otravné. Úschova předmětů u stěhovacích firem se vyplatí spíše pro případy, kdy jde o stěhování do prostor, které z jakéhokoli důvodu neobýváte, a věci nutně mít při ruce nepotřebujete.

Skladové kontejnerypronájem skladu v Praze OTP sklady je řešení, které anuluje nevýhody obou předchozích. Skladový kontejner vám posadí přímo na zahradu vedle domu, do něho, případně do více kontejnerů, nastěhujete vše, co je zapotřebí, kontejner uzavřete a uzamknete a je to podobné, jako kdybyste měli ještě jeden dům navíc k dispozici. Do kontejneru budete mít přístup po celou dobu rekonstrukce, můžete si odtud kdykoli cokoli odnést nebo tam naopak cokoli vložit.

Skladové kontejnery velmi dobře chrání svůj obsah před povětrnostními vlivy. Chrání jej před větrem, před prachem a smogovým zápachem z ulice, před deštěm, sněhem i námrazou a všechny předměty uvnitř jsou tu uzavřeny jako v depozitním skladišti.