Úniková hra pro celou rodinu

Přemýšlíte, čím byste mohli zpestřit Váš víkend, ale nevíte si rady? Zkuste zvolit zábavu pro celou rodinu, kterou si užijí rodiče i děti. Tato hra je každým rokem čím dál více oblíbenější a neustále se rozrůstají komplexi, které jí provozují. Mezi takové patří i escape games Pardubice, která se může chlubit mnoha spokojenými hráči, kteří se neustále vracejí.

escape (4)

Úniková hra je hra pro 2 až 5 hráčů a mohou jí hrát lidí starší 15 let. Pokud, však navštívíte toto centrum s mladšími dětmi, mohou se hry zúčastnit za doprovodu dospělého. Hra je omezená časovým limitem 75 minut, kdy za tuto dobu musíte rozluštit celý případ, který se ve hře stal. Budete muset vyřešit mnoho hádanek, rébusů a dalších zapeklitých úkolů, které budou vést k dokončení hry. Do své party však nemusíte brát lidi, kteří jsou nadprůměrně inteligentní, bohatě stačí, když má člověk selský rozum a má rád spolupráci s týmem. Díky spolupráci a domluvě na dalších postupech se budete dostávat do zdárného konce a celou záhadu rozluštíte. V případě že si nebudete vědět rady, můžete díky telefonu v místnosti požádat o nápovědu.

escape (3)

Na tuto hru nepotřebujete ani žádné sportovní vybavení, dostatečně postačí oblečení, ve kterém přijdete. Pokud vezmete i děti, není problém si během hry odskočit na záchod, či vyřídit důležitý telefon. Velmi oblíbené jsou zde také narozeninové oslavy, nebo rozlučky se svobodou. Mimo to navštěvují toto centrum také školáci v rámci školního výletu a pořádají se zde také teambuildingy, které stmelují kolektiv. Dokonale se zde zaměstnanci poznají a pobaví se také mimo pracovní prostředí, což utužuje vztahy.

Pokud tedy nevíte, kam vyrazit za zábavou, zkuste vyzkoušet únikovou hru. Dokonale prověříte svojí bystrost, rychlé reakce, ale hlavně si odnesete spoustu zážitků, o kterých budete, ještě dlouho vykládat svým přátelům.