Doplnění testosteronu


S přibývajícím věkem postupně můžou klesá hladina důležitého testosteronu. Naštěstí je tu kotvičník, který testosteron přírodní cestou snadno doplní.

Doplnění testosteronu

Přírodní cesta

U žen i mužů platí, že produkují důležitý testosteron, ovšem ten pomalu a jistě stále klesá. Možná se ptáte, proč je v našem životě tak důležitý a proč jej vlastně tolik potřebujeme. Jedná se o to, že při nedostatku testosteronu ubývá svalová hmota, a navíc se začíná hromadit v těle mnohem více tuku. Mnohdy se mezi další příznaky řadí i špatná nálada a horší produktivita, takže je opravdu potřeba si testosteron hlídat.

vzorec testosteronu

Pokud chcete tedy jeho hodnotu zvýšit bez dopováním se umělými léky, tak je dobré upravit životosprávu, a především své stravování. Chce to totiž začít jíst více ovoce, zeleniny a zdravých tuků, jenž podporují správnou práci našich hormonů. Dále se snažte dostatečně spát a být v psychické pohodě, protože to má velký vliv na naše celkové zdraví. Potom zvolte vhodnou sportovní aktivitu, přičemž pohyb pravidelný pohyb skutečně přispívá ke zvýšení testosteronu. Pro regeneraci není nic lepšího než stará dobrá studená sprcha.

Kotvičník

Tato rostlina je opravdu známá velmi dlouhou dobu, přičemž už od těchto dob jsou známy její skvělé účinky na lidské zdraví. Sice neobsahuje žádný testosteron, ale má v sobě látky, který právě podporuje ve významné míře produkci testosteronu. Kotvičník zemní účinkyskutečně ohromí, protože má spoustu přírodních látek, které jsou pro lidské tělo opravdu prospěšné.

rozkvetlá bylina

Samotná bylina se zpracovává opravdu šetrné, aby nedošlo ke ztrátě všech prospěšných látek. Přípravek je naprosto volně prodejný, protože to není žádné léčivo, ale skvělá bylina. Produkt ocení ženy i muži nad 40 let, přičemž průzkum skutečně prokázal, že kotvičník funguje a zvyšuje hladinu testosteronu. Výsledek se nedostaví hned, protože přípravek musí nějakou dobu pracovat, ale po určité době účinek opravdu poznáte. Vyřeší spoustu zdravotních problémů, přičemž budete mít novou chuť do života. Doporučené dávkování jsou pouhé dvě tabletky za den.