Nebankovní hypotéka bez registru aneb více o tomto druhu podnikatelského úvěru

Hned na začátku si řekneme, že některé názvy mohou klamat. V případě, že hledáte úvěr, u kterého by se neřešily registry, čili hledáte nějakou společnost, která Vám půjčí peníze, ale nebude nahlížet do těchto registrů a dívat se, zdali tam nemáte negativní zápis, pak na to jdete určitě chytře, jenomže ouvej, není název jako název. Ano, skutečně můžete najít nebankovní společnosti, které poskytují tyto typy úvěrů, půjčit Vám peníze mohou i přesto, že máte nějaký ten „vroubek“, tedy drobný zápis v registru dlužníků, ale pokud jste soukromá osoba, pak je pod tímto názvem nenajdete.

žena s kávou a notebookem

Nebankovní hypotéky bez registru představují název pro typ podnikatelského úvěru. Tento typ úvěru mohou uzavírat pouze podnikatelé nebo firmy s bankami nebo nebankovními společnostmi.

Co přesně název znamená?

Nebankovní samozřejmě proto, že si pro půjčku nejdete do banky, ale získáte ji od soukromé společnosti. Hypotéka proto, že je úvěr vázán na nemovitost, takže musíte nějakou vlastnit, abyste ji mohli dát takzvaně do zástavy, čili s ní mohli ručit. A konečný název bez registrů je zde samozřejmě z toho důvodu, že se do registrů nenahlíží, takže můžete být klidní, půjčku získáte i přesto, že máte záznam a to se týká všech podnikatelů.

Máte nízké daňové přiznání? Ani to nemusí být velký problém. Většinou se, i přes podobné skutečnosti, půjčka dá vyřídit a to stále velice snadno a rychle.

grafy a čísla

Jak je to u nebankovních společností?

U nebankovních společností můžete mít peníze i do 24 hodin na účtu. Musíte dodat veškeré podklady a mít stejnou banku, ale jinak ano, opravdu to jde takto rychle.

Úvěr můžete splácet dokonce dlouhých 40 let!

Získáte až 70% z odhadní hodnoty nemovitosti.

Peníze můžete v podnikání použít naprosto libovolně, investovat, splatit dluhy, exekuce a mnoho dalšího.

Žádné dlouhé papírování, vše se dá vyřídit velice rychle a snadno.