Rozsvítit interiér můžete i maličkostmi

Každá místnost potřebuje svůj hlavní zdroj světla, protože světlo je základem energie. Stejně dobře ale můžete využít světelné prvky jako dekorace, které samozřejmě záleží na vaší osobnosti a vkusu. Bez dekorací a bytových doplňků totiž není žádný domov domovem. Pokud tedy chcete svému domovu dopřát příjemného světla, originálních doplňků a pozitivní energie, tak si vyberte ze široké nabídky svítících dekorací.
stůl v obýváku
Co všechno si můžete domů pořídit? Dobré je, že možností je skutečně hodně, a proto si zaručeně vybere každý. Zde máte několik možností, podle kterých se můžete orientovat a inspirovat se jimi, ale existuje jich zaručeně mnohem více:

·         světelné řetězy (z koulí, srdíček, soviček, atd.)

·         nástěnné lampy

·         neonové nápisy, zvířata či postavičky

·         fosforeskující obrazy či nálepky na zeď

·         svítící balónky (skvělé na zahradní party, nebo na balkon)

·         světelné koule
mladá dívka se světýlky
Z těchto možností můžete během výběru volit. A nezáleží vůbec na tom, co z toho si vyberete, protože pod jednotlivými body, které jsou zde uvedené, najdete spoustu možností. Nástěnné lampy mohou mít samozřejmě jakýkoli tvar, můžete si domů pořídit nápis love, nebo viva Las Vegas s neonovými světly a připadat si jako v Hollywoodu. Ale stejně tak neonový může být třeba plameňák. To záleží skutečně jen na vás a na tom, jestli budete chtít něco víc romantického, skutečně originálního, nebo extravagantního. Oživit svůj domov totiž můžete mnoha způsoby.

Když si zvolíte balónky, řetězy, nebo svítící koule, tak máte také spoustu možností jejich použití. Řetězy i koule můžete někam pověsit, nebo je třeba jen položit na keramický talíř či misku. Prakticky všechny dekorace lze použít v jakékoli místnosti, takže je můžete přesouvat z jedné místnosti do druhé a užít si tak spoustu legrace. Když vás přestane dekorace bavit v ložnici na zdi, tak jí jednoduše dáte do obýváku na stůl, nebo na zem a budete se z ní moci znovu těšit novým způsobem. A takhle znovu a znovu, dokud si nekoupíte další svítící doplněk.

Nezařazené