S americkým úvěrem může být každý milionář!

K tomu, aby z vás byli alespoň na chvíli milionáři, už nemusíte vyhrát jackpot v loterii, nemusíte zdědit po bohatém strýčkovi z Ameriky, ani nemusíte začít krást. Stačí, když požádáte o americkou nebankovní hypotéku, která vám nabízí libovolně vysokou sumu peněz na cokoli.
Ale ano, opravdu je to tak – skutečně můžete získat tolik peněz, kolik jen budete chtít.
origami – motýl z bankovky
Dokonce je to ještě lepší – s takovými penězi pak můžete naložit přesně podle vašich představ, ať už je pořádně roztočíte anebo si je nacpete do slamníku a budete na nich spát. Bezúčelový úvěr vám hravě umožní obě dvě varianty. A abyste se nemuseli cítit divně, až budete někomu sdělovat, jaké máte plány, nemusíte se o nich s nikým bavit – vaše peníze jsou jen vaše věc!
Konkrétně to funguje tak, že můžete získat tak vysokou sumu peněz, jak hodnotnou nemovitostí se za ně zaručíte. Specifický úvěr vyžaduje specifické ručení, aby měl věřitel jistotu, že se mu jeho peníze vrátí zpět. Když budete za půjčku ručit svým nemovitým majetkem, můžete získat až tak vysokou částku, která odpovídá sedmdesáti procentům tržní hodnoty vámi zvolené nemovitosti. Jen vy sami tedy přímo ovlivníte, o kolik peněz můžete požádat.
Samozřejmě, ani u tohoto typu půjčky se nevyhnete prokazování bonity žadatele, ale všichni moc dobře víme, že kde je vůle, tam je i cesta. A pokud jde o nebankovní úvěry, tak se rozhodně nemusíte obávat, že by vám někdo házel klacky pod nohy. Ba naopak, naprostou samozřejmostí je vysoká flexibilita, díky které získáte podmínky šité na míru vašim možnostem, které si dokáží poradit jak se zápisem v registru, tak i s nižší bonitou.
hromada peněženek
A pokud byste přeci jen narazili na nějaký nepřekonatelný zádrhel, stále vám mohou pomoci vaši blízcí, kteří se za vaši půjčku zaručí svým majetkem anebo příjmem.
Vždy existuje dost možností, jak to zařídit, aby z vás alespoň na okamžik byli milionáři!