Jak co nejrychleji shodit nadbytečná kilíčka

Jestliže právě aktuálně řešíte špíčky, které jste nabrali hlavně přes vánoční svátky a také díky korona době, kdy jste byli upoutáni na lůžko anebo z důvodu karantény setrvávali pouze doma, chápeme vás. Zůstali jste doma, prakticky pohyb žádný nebo hodně omezený, ale přísun jídla byl bohužel stále stejný. Ba někdy jsme spořádali více kalorií, než bylo žádoucí, a to hlavně v popíjení alkoholu, kterým leckdo zaháněl chmury a nedostatek přátelských setkávání. A jakmile si dáme jednu skleničku, zpravidla nezůstaneme jen u té první, ale nalijeme si další a s tím roste i naše chuť. Je známo, že po alkoholu či během jeho pití se dostaví různé chutě a my naše těla opět zásobujeme nadbytečným přísunem kalorií, jen to v té chvíli nevidíme. Chceme, aby nám bylo blaze, tak sáhneme po sáčku se smaženým brambůrkami, uděláme si radost obloženými chlebíčky se salátem, nechybí ani slané oříšky a tak bychom mohli pokračovat. V tuto chvíli je nám dobře, ale když si za týden stoupneme na váhu, vyděsíme se. Kila stoupají velmi rychle, ale hůře se shazují.

břicho tlustý

Od toho je tady skvělý pomocník, který nabízí sedm pro-dietických výzev bílkovinové diety Prodietix:

  • Sleva třicet tři procent na všechny dietní programy spojené s hodnotnými cenami, které můžete vyhrát.
  • Sami si vybíráte z nepřeberné nabídky skvostných jídel.
  • Ušijeme vám dietu na míru.
  • Naše jídla mají francouzský šmrnc co se týká kvality i chuti.
  • Nechutná vám? Vyměníme za jiný produkt!
  • V případě, že vám nabídka nevyhovuje, garantujeme vrácení peněz.
  • Byli jsme vám průvodci po čas držení diety. Budeme vašimi průvodci i po skončení dietního programu, ale to již zcela zdarma!

štíhlý pas

Zaujala vás tato úžasná dieta, po které lehce a bez pocitu hladu shodíte právě nabytá kilíčka? Navštivte poradce, který s vámi probere vaše stravovací zvyky a spolu s vámi upraví váš jídelníček a vy za pomoci skvělých produktů dojdete konečně k váze, kterou si léta již jen ve snech představujete.