Ubytování s wellness


Ubytování v jedinečné krajině jižní Moravy v samotném srdci Pálavy. Mluvíme tu o krásném historickém městečku Mikulov. Hotel Galant nabízí krásné moderní ubytování ve třech variantách. Pokoje Standard, Deluxe a Rodinné pokoje. Rodinné pokoje jsou pro vícečetné rodiny nebo skupinu kamarádu náročných na prostor. Pokoj nabízí samostatnou ložnici, obývací pokoj a kuchyňský kout.
zámek mikulov morava
Pokoj je dostatečně prostorný. Pokoje jsou vybaveny, připojením na Wi-Fi, minibarem, vysoušečem na vlasy, trezorem a televizí. Součástí jsou i župany na jednoduché přesunutí do wellness prostorů. Pro vaše čtyřnohé mazlíčky připravíme pelíšek, aby měli pohodlíčko. Hotel Mikulov nabízí wellness. Součástí je prosklený bazén s krásným výhledem na město. Na střeše si můžete užívat vířivé vany s odpočinkovými prostory. V létě jedinečná možnost na opalování s úžasnými panoramaty. Dále zde najdete saunový svět, který nabízí suchou saunu, infrasaunu a parní saunu. Saunový svět je doplněn ochlazovacími a zážitkovými sprchami a ledovou jeskyní na řádné ochlazení organismu. Dále je tu možnost objednání zážitkové koupele pro dva s hydromasážní vanou, vonným aromatem, šampaňským a občerstvením. Speciální nabídkou jsou procedury proti celulitidě. Pro pořádné odreagování můžete zvolit nějakou z masáží. Na výběr je tu rozsáhlé množství. Medová, Thajská, Aroma, Vinná, Čokoládová, Indická, Reflexní, masáž lávovými kameny a mnoho dalších variant.
zámek mikulov
Pro prohřátí jsou v nabídce zábaly. Jílový, Rašelinový a Parafínový. Hotel nabízí i služby s péčí o chodidla, jako pedikúru a o zbytek těla. Kosmetické úpravy a péče o tělo, mini kurzy líčení. Hotel toho nabízí spoustu a ubytování si vážně užijete. Skvělý odpočinek pro dospělé i pro děti. Hotel nabízí jedinečné výhodné balíčky Valentýnský, Velikonoční pobyt, Masopustní víkend, Relaxační pobyt s neomezeným wellness a pohodový pobyt v Mikulově. Vybere si každý, neváhejte.